Akcja Kielce

Jak już informowaliśmy w poniedziałek (22 sierpnia) udajemy się do Kielc, aby pograć z naszymi rówieśnikami z Korony. Jest to dla części naszych chłopców ostatni sprawdzian przed rozpoczynającym się w najbliższy weekend rozgrywkami w roczniku 2006 (jedna drużyna ogrywa się ze starszymi). Oprócz tego wizyta przy ulicy Ściegiennego na meczu LOTTO EKSTRAKLASY Korona Kielce - Wisła Kraków. Poniżej powtarzamy kilka informacji organizacyjnych i uzupełniamy nowymi.

Lista powołanych:

Czerny, Harciński - Bień, Ciszewski, Gregorek, Górka, Garbacz, Hernik, Kowalski, Kucharski, Mąkosa, Molga, Moskwa, Nowocin, Pałka, Sadkowski, Stanik, Suligowski, Szymak, Witasek, Witkowski

Sprawy organizacyjne:

1. Wyjazd o godz. 12.30 (zbiórka przy N9).
  2. Powrót około 22.00.
  3. Zabieramy suchy prowiant. Na meczu Korony można kupić kiełbaskę z bułką (10 zł). Oczywiście zakaz zabierania na drogę następujących "witamin": kolorowe, słodkie napoje, chipsy, orzeszki, słodycze, itp.
  4. Trenerzy zabierają biały komplet strojów, natomiast chłopcy dodatkowo drugi komplet - nowa KEEZA.
  5. Koszt wyjazdu to 30 zł (wraz z biletem na mecz). Dla przejrzystości finansów - autokar 600 zł, bilet na mecz za dziecko 1 zł. Zbiórka w przed wyjazdem w busie.
  6. Zabieramy legitymacje szkolne.

POWODZENIA W GRZE! WIELU EMOCJI NA MECZU!