DZIEŃ DZIECKA Z BRONIĄ RADOM 2007 przechodzi do historii

Za nami MEGA WYDARZENIE jakim był turniej piłkarski zorganizowany w dniu 3 czerwca 2017 roku w Przytyku przez nasz rocznik z okazji DNIA DZIECKA, więc czas na krótkie podsumowanie...

Gościliśmy 18 drużyn z całej Polski, w tym 270 zawodników wraz z opiekunami. Dzień turniejowy został podzielony na dwa etapy. Pierwszy - eliminacje - został rozegrany w trzech grupach po 6 zespołów. Mecze systemem każdy z każdym w swojej grupie wyłoniły drużyny, które awansowały do grup finałowych "LIGI MISTRZÓW", "LIGI EUROPY" i "LIGI FAIR PLAY". Drugi etap - gry finałowe - również rozegrano systemem każdy z każdym. W sumie każdy z 18 zespołów rozegrał po 10 meczy. Największe gratulacje należą się drużynie BENIAMINKA Radom - zwycięzcy turnieju. Tabele końcowe:

"LIGA MISTRZÓW" "LIGA EUROPY" "LIGA FAIR PLAY"
1. BENIAMINEK Radom 1. MŁODZIK Radom 1. BRAZILIAN Soccer School Lublin
2. ESBANK RAP Radomsko 2. ORLIK Radom 2. BROŃ Radom II
3. BROŃ Radom I 3. WISŁA Płock 3. WIDOK Lublin
4. MOTOR Lublin 4. JUNIOR Radom 4. BROŃ Radom III
5. JKS Jarosław 5. BRONOWIANKA Kraków 5. SOKÓŁ Przytyk
6. SOCCER SCHOOL Słupno 6. BROŃ Ustronie Radom 6. CHAMPION Pionki

Oprócz nagród zespołowych, rozdano również nagrody indywidualne:

BRAMKARZ TURNIEJU - Wiktor Kopycki - Beniaminek Radom

ZAWODNIK TURNIEJU - Igor Dróżdż - Broń Radom I

KRÓL STRZELCÓW - Bartłomiej Wysocki - ESBANK RAP Radomsko

Wszystkim zawodnikom, trenerom GRATULUJEMY występu i dziękujemy za przyjazd!!!

Zdaniem wielu obserwatorów nasz turniej odbył się na bardzo wysokim poziomie pod względem organizacyjnym. Serdeczne podziękowania kierujemy do współorganizatora władz Gminy Przytyk, Pana Wójta Dariusza Wołczyńskiego oraz Pani Dyrektor Izabeli Witkowskiej za udostępnienie i perfekcyjne przygotowanie obiektów a także za obecność podczas turnieju i uświetnienie ceremonii rozdania nagród. Ogromne podziękowania dla głównych sponsorów Pana Karola Kowalczyka właściciela Firmy OKNOBUD Przytyk oraz Pani Anny Paciorek Firma P.H.U. PACIOREK. Pani Annie Paciorek dziękujemy również za obecność i uświetnienie ceremonii rozdania nagród. Podziękowania za finansowe lub materialne wsparcie naszego turnieju dla sponsorów: ZBYSZKO COMPANY S.A., TRANSMONT, WIT-MAL, LEDA-SPORT, GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE, HYDRO-BUDOWLANKA PIOTR BARSZCZ, CAMPEON.PL - WIELKIE DZIĘKI!!!

Nasze podziękowania kierujemy również do Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Pana Prezesa Sławomira Pietrzyka, na którego zawsze możemy liczyć przy okazji organizowania naszych turniejów. Nie zapominamy również o obsadzie sędziowskiej, jakże profesjonalnej. Panowie Zbigniew Mortka, Tomasz Posuniak, Adam Lubecki, Józef Gałecki - DZIĘKUJEMY!!!

Serdeczne podziękowania dla Pana Edwarda Gizy za profesjonalne poprowadzenie zawodów w roli spikera.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, za to że byliście razem z nami, za super doping, za pomoc w organizacji turnieju - jesteście najlepsi !!!

Na koniec ale za to największe podziękowania dla Panów Marka Nowocina i Pana Wojciecha Witkowskiego, "głównych odpowiedzialnych za to całe zamieszanie :))" za pomysł, za wykonanie, za dopięty każdy ostatni guzik. Panowie... CHAPEAU BAS !!!