Echa turniejów

W miniony weekend rozegraliśmy trzy turnieje. Każdy z nich dał chłopakom możliwość rywalizacji ze swoimi rówieśnikami lub kolegami starszymi, a trenerom jak zwykle lekcję poglądową, jak ciężka praca na treningach przekłada się na jednostkę meczową. Zgraliśmy ze zmiennym szczęściem, ale chłopcy otrzymali nowy bagaż doświadczeń i cenne wskazówki, nad czym muszą pracować.

I. WINDOOR CUP - 1/2 FINAŁU - Rocznik 2008

Niestety nie udało nam się awansować do finału, ale nie wiele zabrakło.

Nasze wyniki: z Bronią A 1-1 ; z Orlikiem 3-0 ; z Talencikiem 2-3 ; z Młodzikiem 2-4 oraz z Orłem Wierzbica 0-0

Tabela: 1. Talencik 2. Broń A 3. Młodzik 4. Broń C 5. Orzeł Wierzbica 6. Orlik

II. TORNEO MAZOWIECKIE BIAŁOBRZEGI 2017 dla rocznika 2007

Zajęliśmy II miejsce, a o zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne. Królem strzelców został Adaś Jabłoński (7 goli).

Nasze wyniki:

• z Olimpem Brwinów 5-0 (Jabłoński 4x, Wachnicki)
  • z LKS Chlebnia 0-0
  • z Pogonią Siedlce 2-2 (Jabłoński 2x)
  • z Syrenką Soccer School Poland 4-0 (Mąkosa 2x, Jabłoński, Wachnicki)

Półfinał: z Soccer Słupno 0-0 k.3-1

Finał: z Pilicą Białobrzegi 0-0 k. 4-5

Kolejność w turnieju: 1. Pilica Białobrzegi 2. Broń Radom 3. Soccer Słupno 4. Pogoń Siedlce 5. LKS Chlebnia 6. Radomiak Radom 7. Syrenka Soccer School Poland 8. KS KR Sport Stara Iwiczna 9. KS Warka 10. Olimp Brwinów

III. TORNEO MAZOWIECKIE TARCZYN 2017 dla rocznika 2006

Zajęliśmy VII miejsce, ale na tle starszych chłopców zaprezentowaliśmy się nieźle. Zagraliśmy z wielkim zaangażowaniem i ambicją tracąc tylko 3 bramki w całym turnieju.

Nasze wyniki:

• z WAPN Warszawa 1-1 (Kucharski)
  • z UKS Tarczyn 0-0
  • z Olimpią Warszawa 0-1
  • z LKS Chlebnia 0-1

Mecz o VII miejsce: z KS Warka 3-0 (Kucharski, Molga, Ciszewski (k))

Kolejność w turnieju: 1. Gwardia W-wa 2. WAPN W-wa 3. LKS Chlebnia 4. Perła Złotokłos 5. Olimpia W-wa 6. WAF W-wa 7. Broń Radom 8. KS Warka 9. UKS Tarczyn 10. AP Green Piaseczno

Fotogaleria z turniejów na facebook'u. Dziękujemy za relację i zdjęcia Pani Marioli Baran oraz Panom Robertowi Górce i Rafałowi Maciejczyk.