Informacje turniejowe

Jak już pisaliśmy intensywne granie czeka naszych małych piłkarzy w nadchodzący weekend.

Przypominamy, że udajemy się na wszystkie turnieje własnym transportem, także prosimy o dobieranie się w grupy, aby koszty wyjazdu były jak najniższe.

Przypominamy również o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej, badań lekarskich! (jeśli ktoś nie oddał trenerom), ochraniaczy, obuwia na halę i stroju meczowego, jeśli ktoś nie zwrócił po praniu. Na turnieje z wpisowym pieniądze zbierane będą przed wyjazdem. Przychodzimy punktualnie na zbiórki.

Turniej WINDOOR CUP dla rocznika 2007 gr. C (drużyny BR 07 A, BR 07 B) został przełożony z 15 stycznia na 21 stycznia (godz. 10.00).

SOBOTA - 14 STYCZEŃ

• BR 07 C - Halowa Liga WINDOOR CUP - turniej w Szydłowcu - zbiórka godz. 8.45 przy N9 (trener Wojtek).
  • Turniej w Starachowicach - zbiórka godz. 7.30 przy N9 (trener Marek).

Wpisowe - 250,00 zł. Zabieramy suchy prowiant i ewentualnie jakieś drobne (jest możliwość zamówienia pizzy dla drużyny). Zakończenie turnieju ok. 15.30.

Powołani: Czerny - Pałka, Dróżdż, Wdowski, Flis, Suligowski, Kłosowski, Ciszewski, Kowalski, Bień, Stanik, Jaros

NIEDZIELA - 15 STYCZEŃ

• BR 07 C - Turniej w Żyrardowie -  zbiórka/wyjazd godz. 7.30 przy N9 (trener Wojtek).

​Wpisowe - 250,00 zł. Dodatkowo 12,00 zł /os. za obiad. Zakończenie ok. godz. 15.00.

• BR 08 C - Halowy Turniej WINDOOR CUP - turniej w Kozienicach - zbiórka o godz. 15.15 przy N9 (trener Marek).

POWODZENIA!!!