Jesteśmy w półfinałach WINDOOR'a

Dziś zakończyła się rewanżowa runda eliminacyjna w naszych grupach Halowej Ligi Dziecięcej WINDOOR CUP 2017. Z radością pragniemy zakomunikować naszym kibicom, że trzy nasze drużyny (2 z 2007 i 1 z 2008) zagrają w półfinałach. Pragniemy też pochwalić się, że wszystkie trzy zajęły pierwsze miejsca w swych grupach. Szkoda, że regulamin nie zezwala, żeby dwie drużyny z jednego klubu, z jednej grupy wyszły do dalszej fazy rozgrywek, bo dodatkowo w półfinałach zagrałaby jeszcze drużyna Broni (tzw. grupa Ustronie), która uplasowała się na drugim miejscu za nami.

Strzelcy II turnieju eliminacyjnego gr. D: Wachnicki 4x, Mąkosa i Nowocin po 2x, Kucharski, samobójcza

Wyniki i tabela z dwóch rund eliminacyjnych znajdują się w prawej kolumnie strony.

AWANS UZYSKALI:

Rocznik 2008 gr. C: