JUNIOR CUP

Przed nami kolejny turniej, w którym weźmiemy udział. W sobotę (11 lutego) na zaproszenie Juniora Radom jedziemy do Kowali, gdzie w hali sportowej przy szkole podstawowej odbędzie się JUNIOR CUP. Początek już o godzinie 9.00.

Swój udział potwierdziły: PAS Skarżysko, Zwolenianka Zwoleń, UKS Lipie, Galacticos Ostrowiec Św., Oronka Orońsko, Talencik Radom, Puławiak Puławy, Broń Radom (dwie drużyny) oraz gospodarz Junior (dwie drużyny).

Powołani na turniej:

- Bieniek, Bień, Flis, Gębura, Grzyb Maks, Izbicki, Janas, Jaros, Kłosowski, Korczak, Kuryło, Łasiński, Maciejczyk, Moskwa, Piasek, Rajchel, Skóra Hubert, Skóra Mateusz, Stanik, Suligowski, Suwała, Szymak, Witasek.

Zbiórka/wyjazd o godz. 8.00 przy N9. Transport własny. Wpisowe 250,00 zł od drużyny. Organizator zapewnia wodę mineralną i gorący posiłek. Zabieramy białe getry. Gramy w strojach czerwonych i bartransach.

WSZELKIE CHOROBY I PLANOWANE NIEOBECNOŚCI ZGŁASZAMY NIEZWŁOCZNIE DO TRENERÓW!!!