Ligowo i sparingowo w weekend

POWOŁANIA I SZCZEGÓŁY WEEKENDOWYCH GIER UMIESZCZONE PRZEZ SZTAB TRENERSKI NA FACEBOOK'U.

W lidze E1 Orlik Gr.5 (2006) pojedynek na szczycie. Podejmujemy na własnym terenie niepokonaną do tej pory w naszej grupie drużynę - Orlik II Radom. Ponieważ my też do tej pory nie przegraliśmy, to jest pojedynek o fotel lidera.

Ruszamy również z rozgrywkami w naszym roczniku E2 Orlik Gr. 2 i 3. Niestety już na samym początku w gr. 3 walkower oddaje drużyna UKS ROSZADA Radom i dlatego zagramy sparing z drużyną Juniora Radom. Natomiast w niedzielne popołudnie wyjeżdżamy do Ciepielowa i miejmy nadzieję, że do pojedynku z Video w gr. 2 dojdzie. Notabene czas chyba egzekwować kary za zgłaszanie "bezmyślne" drużyn do rozgrywek i wycofywanie ich jeszcze przed lub w trakcie rozgrywek, bo chyba chodzi tu tylko o dotację lub licencję, a nie o wymiar sportowy.

POWODZENIA!