Niedziela była dla nas

Zakończyliśmy wczoraj mały, weekendowy maraton piłkarski. Po sobotnich turniejach w Starachowicach i Szydłowcu przyszły niedzielne w Żyrardowie i Kozienicach.

Właśnie do Kozienic z trenerem Markiem udała się nasza najmłodsza reprezentacja, aby rozegrać rewanżową rundę eliminacyjną Halowej Ligi WINDOOR CUP - Rocznik 2008. Bilans tego turnieju to 3 zwycięstwa, remis i porażka. Łącznie zdobywamy 25 pkt. i awans do półfinałów staje się faktem. Wyniki i tabela w prawej kolumnie na stronie.

GALERIA TUTAJ

Natomiast do Żyrardowa z trenerem Wojtkiem udali się chłopcy, którzy w sobotę walczyli w Szydłowcu w Windoor-ze. Młode organizmy szybko się regenerują, także z uśmiechem na twarzy, w niedzielne przedpołudnie chłopcy przystąpili do rywalizacji z podwarszawskimi klubami i akademiami piłkarskimi. Chłopcy zagrali bardzo zespołowo, z dużym zaangażowaniem i dlatego każdy mecz był w pełni pod naszą kontrolą. Sześć meczów, sześć zwycięstw, 23 bramki strzelone i tylko jedna stracona. W pełni zasłużone zwycięstwo w całym turnieju, nagroda najlepszego bramkarza dla Krystiana Harcińskiego, królem strzelców został Bartek Mąkosa (7 bramek).

Nasze wyniki:

• z AP I Żyrardów 2-0 (Garbacz, Mąkosa)
  • ze Sportingiem Grodzisk Maz. 2-0 (samobójcza, Garbacz)
  • z AP II Żyrardów 6-1 (Mąkosa 3x, Jabłoński, Molga, Nowocin)
  • z AP Sochaczew 2-0 (Garbacz, Molga)
  • z Pelikanem Łowicz 5-0 (Jabłoński, Kucharski, Mąkosa, Wachnicki, samobójcza)
  • z Milanem Milanówek 6-0 (Mąkosa 2x, Jabłoński, Kucharski, Nowocin, Witkowski)

Tabela:

1. Broń Radom
  2. Milan Milanówek
  3. AP Sochaczew
  4. AP I Żyrardów
  5. Sporting Grodzisk Maz.
  6. Pelikan Łowicz
  7. ​AP II Żyrardów