powołania na sobotę 11.11. mecze z Syrenką i Energią oraz poniedziałkowy sparing z Bronią III Ustronie

sobota 11.11

mecz Broń II '06 - Syrenka Soccer School, zbiórka 08:30 szatnie N9, powołani: Czerny, Harciński, Kokoszka, Kowalski, Jaros, Górka, Gębura, Garbacz, Moskwa, Sadkowski, Wdowski, Witkowski, Nowocin, Kucharski, Witasek, Mąkosa, Suligowski, Jabłoński.

mecz wyjazdowy z Energią Kozienice, zbiórka 12:20 przy N9, powołani: Szczubiecki, Korczak, Dróżdż, Garbacz, Górka, Mąkosa, Kucharski, Witkowski, Kokoszka, Flis, Stanik, Ciszewski, Kłosowski, Suwała.

poniedziałek 13.11.

mecz towarzyski z Bronią III Ustronie, zbiórka 18:20 orlik Chałubiński, powołani: Czerny, Harciński, Garbacz, Górka, Dróżdż, Sadkowski, Kokoszka, Kucharski, Nowocin, Mąkosa, Jabłoński, Kowalski, Witkowski, Ciszewski. Uwaga!!! mecz będzie rozgrywany w trakcie treningu grupy niebieskiej. Niebiescy bez powołania przychodzą na trening do grupy białej o godzinie 17:00.

zabieramy obowiązkowo: legitymacje, ważne karty zdrowia, białe getry, ochraniacze.

Powodzenia !!!