powołania na sobotę - mecze z KS Warka i Radomiakiem

w sobotę 02.09. inauguracja rozgrywek ligowych sezonu 2017/2018. Poniżej powołania.

wyjazd do Warki na 2 mecze w roczniku 06 i 07, zbiórka 7:50 przy N9, autokar klubowy, powołani: Czerny, Mąkosa, Jabłoński, Kokoszka, Bień, Bieniek, Gębura, Izbicki, Moskwa, Piasek, Stanik, Suligowski, Wdowski, Kłosowski, Harciński, Dróżdż, Garbacz, Górka, Hernik, Jaros, Kucharski, Sadkowski, Witasek, Witkowski.

mecz z Radomiakiem, zbiórka 8:20 orlik ul. Sadkowska 16 PG nr 6, powołani: Flis, Grzyb M., Kowalski, Maciejczyk, Mikulski, Oroń, Skóra M, Skóra H, Suwała, Szczubiecki, Janas, Just.

zabieramy obowiązkowo: białe getry, ochraniacze, ważne karty zdrowia, legitymacje

obecność obowiązkowa

Powodzenia!!

PS. przypominamy, że podstawą otrzymania powołania na mecz ligowy poza frekwencją na treningach są ważne badania lekarskie, kartę przekazujemy trenerom.