Pracowity weekend

Za nami bardzo pracowity weekend.

W sobotę już o godz. 8.30 do boju ruszyli chłopcy z grupy "białej", którzy zamiast o ligowe punkty zagrali bardzo pożyteczny sparing z Juniorem Radom. Mecz odbył się na naszym trawiastym boisku treningowym i zakończył się zwycięstwem "biało - niebieskich" wynikiem 8-7. Gdyby nie przespany początek spotkania to wynik mógłby być odwrotny.

Natomiast o godz. 10.00 na "chałubińszczaku" o ligowe punkty zagrali chłopcy, którzy rywalizują w lidze rocznika 2006 (E1 Orlik gr. 5). Podejmowali oni dotychczasowego lidera grupy - drużynę Orlika II Radom. W upalne przedpołudnie obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko. Już w pierwszej kwarcie Orlik mógł prowadzić kilkoma bramkami, ale tylko "Krycha" wie, jak zachował czyste konto. Później kontrolę na boisku przejęli "broniarze" i udokumentowali to bramkami. Mimo nerwowej końcówki odnosimy 3 zwycięstwo w 3 meczu i to my już liderujemy w grupie.

BROŃ RADOM 2007 - ORLIK II RADOM

Bramki: Jabłoński 2x, Nowocin, Sadkowski, Wachnicki

Popołudniu chłopcy z "białej" brali udział w eskorcie swoich starszych kolegów i po raz kolejny okazała się ona szczęśliwa, bo seniorzy pokonali drużynę Pilicy Białobrzegi 1-0 i utrzymali pierwsze miejsce w tabeli.

Natomiast w niedzielę kolejna grupa chłopców udała się do Ciepielowa na mecz z miejscowym VIDEO. Podróż okazała się niezbyt udana, bo drużyna doznała dotkliwej porażki 5-1.

Za tydzień kolejne emocje.