Przygoda Krystiana z Legią

W miniony weekend na zaproszenie Legia Soccer Schools przebywał w Warszawie nasz bramkarz - Krystian Harciński. Wziął udział w dwudniowym turnieju organizowanym przez Varsovię na obiektach Warszawianki. Założenie koszulki z "L" na piersi to na pewno marzenie niejednego chłopca w Polsce. Nasz "Krycha" mógł posmakować tego już teraz. Legia LSS oprócz testowania własnych wychowanków często zaprasza również zdolnych chłopców z klubów partnerskich, a także talenty z regionu, czy nawet całej Polski. Dobra postawa w bramce w klubie, a przede wszystkim w kadrze ROZPN na ostatnim turnieju o Puchar Prezesa MZPN zaowocowała zainteresowaniem klubu z Łazienkowskiej. Cieszymy się, że talent Krystiana został dostrzeżony. Jest to sygnał dla wszystkich, żeby ciężko pracować, a w stosownym czasie przyjdzie nagroda.

RELACJA I GALERIA Z TURNIEJU TUTAJ (źródło: legionisci.com)