Ruszamy z ligą

Wakacje nieuchronnie zmierzają ku końcowi i czas laby mija. Akumulatory naładowane i są gotowe zarówno do nauki, jak i wzmożonego wysiłku przy podnoszeniu umiejętności piłkarskich. Choć nie wszyscy jeszcze wrócili z wypoczynku, to ROZPN na ten weekend już zaplanował 1 kolejkę spotkań w roczniku 2006 (E1 Orlik). Los przydzielił nas do grupy 5, gdzie zagramy z SP Radomiak II, Oskarem Przysucha II, Orłem Wierzbica II, Orlikiem-14 Radom II, Energią Kozienice II oraz Pilicą Nowe Miasto. Rozgrywki trwają od 27 sierpnia do 12 listopada, także jest w tym roczniku trochę grania.

W najbliższą niedzielę wyjeżdżamy do Nowego Miasta, aby sprawdzić formę miejscowej Pilicy (mecz o godz. 16-ej).

Sprawy organizacyjne:

1. ZBIÓRKA / WYJAZD - GODZ. 14.00 (PUNKTUALNIE) PRZY N9!
  2. TRENERZY WYJEŻDŻAJĄ Z PIŁKARZAMI BUSEM (nie ma składki, klub organizuje transport na wyjazdy w tym roczniku).
  3. ZABIERAMY LEGITYMACJE SZKOLNE I AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE (ci, którzy nie oddali jeszcze trenerom).
  4. OBOWIĄZKOWO OCHRANIACZE NA PISZCZELE.
  5. POWOŁANI NA MECZ SĄ WSZYSCY CHŁOPCY UCZESTNICZĄCY W TRENINGU CZWARTKOWYM Z GRUPY BIAŁEJ I NIEBIESKIEJ.
  6. STROJE (STANNO).

Forma naszych małych piłkarzy, jak na razie wakacyjna. Turniej w Białobrzegach, sparingi z Juniorem 2006 oraz z Koroną Kielce 2007 optymizmem nie napawają, ale przecież sukces rodzi się zawsze w bólach, a przed naszymi pociechami jeszcze litry wylanego potu na treningach, aby zgłębić choć trochę arkana futbolu. Także wszystkim życzymy cierpliwości, więcej zaufania dla trenerów oraz wyrozumiałości dla naszych pociech i nie zapominajmy nigdy o pochwałach i dobrym słowie dla nich. Kulturalnego dopingu i wielu emocji życzymy wszystkim kibicom.

SEZON UWAŻAMY ZA OTWARTY!

DLA CIEKAWYCH TUTAJ