Sobotnie granie za nami

W sobotę uczestniczyliśmy w dwóch turniejach halowych.

Jako pierwsi do gry wystartowali chłopcy pod wodzą trenera Marka, którzy wzięli udział w zawodach organizowanych przez AP SKS Star Starachowice. Jak zwykle jest to silnie obsadzony turniej i daje on dużo emocji oraz dobrą lekcję poglądową dla trenerów naszych piłkarzy na tle szkółek z województwa świętokrzyskiego. Co prawda kilku wybrańców trenera Marka dopadła choroba, ale ci, którzy pojechali zaprezentowali się godnie i zajęli V miejsce, a zabrakło niewiele, aby grać w półfinale. Turniej wygrała pierwsza drużyna gospodarzy, przed KSZO Ostrowiec Św. i PAS-em Skarżysko.

Nasze wyniki w grupie:

• z PAS Skarżysko 2-1
  • z Concordią Piotrków Tryb. 0-2
  • z KSZO Ostrowiec Św. 1-4
  • z AP Star II Starachowice 2-2

Strzelcy: Wdowski 2, Ciszewski, Dróżdż, Fabiański

Mecz o V miejsce:

Broń Radom - Kadet Ostrowiec Św. 2-1 (Wdowski, Suligowski)

GALERIA TUTAJ

Jako drudzy w drogę udali się chłopcy BR 07 C pod  wodzą trenera Wojtka. W Szydłowcu nasza drużyna, jako już ostatnia wystartowała w Halowej Lidze WINDOOR CUP 2017. Zagraliśmy ze zmiennym szczęściem, ale i tak pozwoliło nam to zająć po pierwszym turnieju eliminacyjnym pierwsze miejsce. Jutro przed nimi dalszy wyjazd do Żyrardowa. Wyniki i tabele z WINDOOR-a w prawej kolumnie. Strzelali w turnieju: Jabłoński 4, Wachnicki 2, Kucharski, Mąkosa, Molga, Nowocin i Witkowski.

GALERIA TUTAJ