Turniej w Namysłowie 23-24.09. - powołania i informacje organizacyjne

W dniu 24.09. korzystamy z zaproszenia NKS START Namysłów i bierzemy udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju. Oprócz naszej drużyny oraz drużyny gospodarzy udział potwierdziły ekstraklasowe zespoły: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, oraz zawsze mocne akademie: Akademia Reissa Poznań, FC Wrocław Academy.

PLAN:

Wyjeżdżamy busem 23.09. /sobota/ o godzinie 15:00 z N9, kwaterujemy się na obiektach NKS, jemy kolację, korzystamy z basenu /zabieramy niezbędne rzeczy/, idziemy spać. 24.09. jemy śniadanie, GRAMY TURNIEJ, podczas turnieju mamy obiad, zgarniamy puchar :))) i późnym wieczorem jesteśmy w Radomiu.

POWOŁANI: Harciński, Czerny, Dróżdż, Garbacz, Górka, Hernik, Sadkowski, Mąkosa, Kucharski, Witkowski, Witasek, Jaros, Jabłoński, Kokoszka.

Zabieramy: buty korki, lanki (gramy na naturalnej nawierzchni), ortaliony, większą ilość podkoszulek na zmianę w trakcie turnieju, białe getry, tylko zdrowe jedzenie

Jedziemy jednolicie ubrani: dres joma, czerwone czapki, niebieskie polówki

Składkę 220 zł/os. zbieramy przed wyjazdem

POWODZENIA!!!