Turnieje Halowe 2016 - aktualności

III. 10/11/2016 - III WPIS

HARY CUP - zbiórka godz. 8.45 przy N9

• jedziemy w swoich "cywilnych" ubraniach, na sportowo przebieramy się w hotelu na miejscu
  • zbiórka pieniędzy (pobyt + wpisowe = 195,00 zł) przed wyjazdem, transport osobno z Panami Markiem i Michałem
  • zabieramy legitymacje szkolne
  • zabieramy dres JOMA, buty na halę, ochraniacze, getry białe i niebieskie, koszulkę polo niebieską i czarną keeza
  • również dobrze byłoby zabrać ze sobą przybory higieniczne i klapki :)

II. 25/10/2016 - II WPIS

GŁUCHOŁAZY - 190,00 zł - wpłacamy 26.10.2016 (ŚRODA) na treningu.

Lista piłkarzy wyjeżdżających na turniej (3 zespoły):

Bieniek, Bień, Ciszewski, Czerny, Gębura, Grzyb Maksymilian, Grzyb Marcel, Hernik, Izbicki, Jadczak, Kłosowski, Kokoszka, Korczak, Kowalski, Kucharski, Łasiński, Maciejczyk, Moskwa, Pałka, Piasek, Piecuch, Sadkowski, Skóra Hubert, Skóra Mateusz, Stanik, Suligowski, Suwała, Szczubiecki, Szymak, Wachnicki, Wdowski, Witasek, Witkowski.

I. 21/10/2016 - I WPIS

Wielkim krokami zbliża się nieuchronnie sezon halowy. Telefon trenerów gorący od ilości zaproszeń, skrzynka mailowa pełna od propozycji grania w turniejach, ale nie wszędzie możemy być i nie we wszystkich możemy uczestniczyć, bo budżety rodziców też mają swoje ograniczenia. Za wszystkie na pewno bardzo serdecznie dziękujemy.

Na chwilę obecną sztab trenerski dokonał wyboru trzech:

• 12 - 13 listopad - HARY CUP w Łodzi
  • 01 - 04 grudzień - X Turniej o Puchar Prezesa Broń Radom w Głuchołazach
  • 10 - 11 grudzień - GOŁCZA CUP w Gołczy w Małopolsce

HARY CUP - wpisowe 300,00 zł od drużyny, 170,00 zł/os. + transport

Powołani: Czerny, Harciński - Garbacz, Pałka, Molga, Dróżdż, Jabłoński, Kucharski, Nowocin, Mąkosa, Witkowski, Górka

GOŁCZA CUP - wpisowe 250,00 zł od drużyny, 100,00 zł/os. + transport

Powołani: Czerny, Harciński - Hernik, Sadkowski, Wachnicki, Garbacz, Molga, Jabłoński, Nowocin, Mąkosa, Witkowski, Górka

Wkrótce składy do Głuchołazów i inne informacje związane z turniejami.