Żegnamy 2015 rok

Koniec roku to zawsze czas na różnego rodzaju bilanse, podsumowania i statystyki. Nie będziemy więc oryginalni jeśli pokusimy się o kilka zdań żegnając ten już mijający. Rok 2015 to dla podopiecznych trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego rok pełen intensywnego rozwoju pod każdym względem, zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Od momentu pierwszego naboru w kwietniu 2013 grupa rozrosła się do około 50 czynnie uczestniczących w treningach chłopców. Dobra praca z drużyną trenerów Wojtka i Marka powoduje również, że Broń Radom 2007 zauważana jest na ogólnopolskiej mapie piłkarskiej. Stąd liczne udziały, bardzo często z sukcesami, w turniejach na terenie nie tylko naszego regionu, ale całej Polski. Powołaliśmy Radę Rodziców, zmieniliśmy szatę graficzną naszej strony klubowej (na koniec roku zajmuje 6 lokatę wśród 3638 stron na Futbolowo 2.0 pod względem oglądalności), zorganizowaliśmy 2 halowe turnieje, a wszystko to dzięki rodzicom pełnych pasji do futbolu i miłości do swoich dzieci. Nie zapominamy również o naszych sponsorach, którzy wspierają nas w różnych inicjatywach.

To był udany rok. To rok, który wiele nauczył sportowo naszych małych piłkarzy, dał wiele poglądowo naszym trenerom, dzielił i jednoczył rodziców dla dobra rozwoju tego rocznika. To rok, który wysoko podniósł poprzeczkę na kolejne lata. Dla tych, którzy chcą się nieustannie uczyć i podnosić swoje umiejętności to nic strasznego, bo żeby kiedyś być najlepszym, to dziś trzeba mierzyć wysoko.

Żegnając stary rok patrzymy w przyszłość. Rok 2016 to rok jubileuszowy naszego klubu, który będzie obchodził 90-lecie. Życzymy Prezesowi i Całemu Zarządowi, aby utrzymali drużynę seniorów w III lidze, udanie zarządzali klubem w roku jubileuszowym oraz aby bardziej troskliwym okiem i opiekuńczym ramieniem otoczyli jeden z bardziej zdolnych roczników w tym klubie.

DO SIEGO ROKU!